ABB MCCB 50 A 3Pole 36 KA, T2S 160 TMD50-500 3p F F- 1SDA050999R1
  • Home
  • Shop
  • MCB, ELCB and Modular Switches, MCCB
Related products
  • presentation 18
    MCCB
    ABB MCCB 160 A 4Pole 16 KA, XT1B 160 TMD 160-1600 4p F F InN=100%- 1SDA066821R1
    0 out of 5
    Read more
    Add to wishlist
    Quick View
  • -59%