ABB MCCB 100 A 3Pole 50 KA, T2N 160 TMD100-1000 4p F F- 1SDA050980R1
  • Home
  • Shop
  • MCB, ELCB and Modular Switches, MCCB
Related products
  • presentation 17
    MCCB
    ABB MCCB 125 A 3Pole 16 KA, XT1B 160 TMD 125-1250 3p F F- 1SDA066808R1
    0 out of 5
    Read more
    Add to wishlist
    Quick View
  • -59%
    presentation 18
    MCCB
    ABB MCCB 100 A 4Pole 16 KA, XT1B 160 TMD 100-1000 4p F F- 1SDA066818R1